Geoinženýring – ve skutečnosti nejde o záchranů planety před globálním oteplováním

4 Komentářů

  1. Globálne otepľovanie blud pochádzajúci z USA(západu)…globálne otepľovanie je normálny cyklus zeme ktorý sa pravidelne opakuje. Nie je to môj výmysel ale Ruských vedcov. Pri vzniku zeme a za celú históriu našej zeme, sa už niekoľko krát menila klíma na našej zemi. (Doba ľadová a potom znova globálne otepľovanie ) Je to všeobecne známe a sú na to dôkazy stovky vedeckých filmov. Takže treba si naliať čistého vína a nezavádzať ľudí.

  2. Globálne otepľovanie blud pochádzajúci z USA(západu)…globálne otepľovanie je normálny cyklus zeme ktorý sa pravidelne opakuje. Nie je to môj výmysel ale Ruských vedcov. Pri vzniku zeme a za celú históriu našej zeme, sa už niekoľko krát menila klíma na našej zemi. (Doba ľadová a potom znova globálne otepľovanie ) Je to všeobecne známe a sú na to dôkazy stovky vedeckých filmov. Takže treba si naliať čistého vína a nezavádzať ľudí.
    https://www.youtube.com/watch?v=gmZfxOYNdbQ

    • Pavle, vy jste se asi na to video nedival dobre. Mluvi se v nem, ze samotny pojem “globalni oteplovani”, zpusobene oxidem uhlicitym a aktivitou cloveka je nesmysl a hlavne – velky podvod na lidstvo, aby se mohli uskutecnovat vselijake programy. To o cem mluvite, neni globalni oteplovani, ale prirozeny ciklus ve slunecnim systemu. Presne tak, je to naprosto prirozeny cyklicky jev slunecniho systemu a odehrava se bez ucasti cloveka, slunce samo od sebe miva slabsi a silnejsi erupce, ruzne cykly, atd, apod, BEZ ucasti cloveka a jakekoliv jeho aktivity. Pojem globalni oteplovani je klam, protoze rika, ze Zeme otepluje sama sebe jak sklenik prostednctvim lidske aktivity, konkretne prilis velkou “vyrobou” CO2, jako kdyby Slunce vubec neexistovalo a nemelo svoje vlastni aktivivity. Takze ano, naljeme si cisteho vina a nepletme si pojmy 😉 My (lidstvo) jsme tady jen na kratkou chvilku a nic ve vesmiru neovlivnujeme, vesmir ovluvnuje nas :)

  3. Přeposílám dost důležitý důkaz, který byl vymazán jak z WIKI pedie, tak i googlem. Naštěstí máme web orgo.cz … který tuto informaci uchoval … V Japonsku se konala v roce 2010 schůze OSN (tuším to byl rok 2010) a tam bylo veřejně předneseno STOP globálnímu nasazení chamtrais do roku 2012, prostě to stopli. Tak jsem čekal, jelikož o CHM vím mnohem dříve. A nic se nedělo. Vlastně jo , přepisuje se historie na internetu, ve prospěch zájmu globálních elit, kteří vykrádají faunu, floru a terorisují svět. *( doufám, že brzo jim odzvojí kryplům) … tady je odkaz, link … http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=23&t=721

Napsat komentář