GOOGLE neskrývá svou touhu po globální kontrole a úplném ovládnutí mysli

Od 11. do 14. června 2015 proběhlo v rakouských Alpách, v městečku Telfs v hotelu InterAlpen, 63. výroční setkání skupiny Bilderberg.

Zvláštností tohoto setkání bylo to, že se konalo okamžitě po setkání vůdců G-7 (7. - 8. června) a V. sjezdu vůdců světových a tradičních náboženství v Astaně (10. - 11. června). Na různých úrovních zastoupení a z různých hledisek se probíral jeden a tentýž problém – vypracování mechanismů globálního vládnutí.

Přesto, bez ohledu na uzavřenost skupiny Bilderberg, dávají seznam přítomných a uvedená témata možnost určit hlavní tendenci konaných diskusí. K 15 hlavním tématům „oficiálního programu“ patřily: evropská strategie, globalizace, Řecko, Írán, Blízký východ, NATO, Rusko, terorismus, Británie, USA, volby v USA, hrozby použití chemických zbraní. Nicméně soudě dle sestavy účastníků, byla hlavní pozornost věnována tématům „umělá inteligence“, „kybernetická bezpečnost“ a „současné ekonomické problémy“.

0_cf65e_5b8a7974_orig

Hotel InterAlpen, ve kterém letos proběhlo 63. výroční setkání skupiny Bilderberg.

Jako vždy se setkání zúčastnil i Henry Kissinger, generální tajemník NATO, šéfové hlavních bank a společností (seznam). Přičemž pozornost přitahuje to, že jen jedna společnost, GOOGLE, byla zastoupena třemi účastníky: prezidentem Ericem Schmidtem, vice-prezidentem Demisem Hassabisem a členkou vedení Reginou Dugan. Účast posledně jmenované je velmi výmluvná, protože opět umožnila pochopit, nakolik úzce je společnost Google spojena s americkým vojensko-průmyslovým komplexem. Od poloviny r. 2009 do března 2012 šéfovala Dugan DARPA – Agentuře pro vyspělé obranné výzkumné projekty, která je zodpovědná za vypracování a podporu nejnovějších technologií pro využití v amerických ozbrojených silách. Nyní šéfuje „zvláštním projektům“ ve společnosti patřící Google, Motorola Mobility.

Regina Dugan je známá jako zavilá stoupenkyně vytvoření systému totálního šmírování. K jejím neprosazovanějším projektům patří digitální tetování ve formě náplasti, jako natištěný čip s anténou a senzory, který může fungovat jako součást mechanismu biometrické identifikace.

Takovéto tetování nosí Dugan na své ruce, a bylo vytvořeno společností MC10, která je partnerem Motorola Mobility.

Další metodou vypracovanou pod vedením Dugan je metoda biometrické identifikace osob mikročip, obsažený v elektronické „tabletě“, která se dostane do organismu a začne vysílat 18 bitový radiosignál, podobný elektroencefalogramu. Funguje jako klíč při doteku telefonu nebo počítače. Tyto „tablety“ jsou již certifikovány americkou FDA a vyrábí je kalifornská společnost Proteus. Výrobci tvrdí, že člověk může bezbolestně spolknout až 30 takových tablet za den po zbytek svého života.

digitalni-koncentrak

ca. 2002

ca. 2002

Podobné hračky jsou jedním ze základních směrů práce DARPA, která se zabývá nejen mikrosystémy a strategickými technologiemi (komunikační systémy, prostředky ochrany informačních sítí, radioelektronický boj, odolnost systému vůči kybernetickým útokům), ale i biotechnologiemi: výzkum v oblasti genového inženýrství a praktické neurologie.

Tato agentura úzce spolupracuje se společností Google, která spolu s NASA uvádí do života transhumánní technologie, rozpracovávané na Univerzitě singularity, nacházející se v Silicon Valley ve výzkumném středisku NASA. Tyto výzkumy mají za cíl v první řadě vytvoření technologií ovládání myšlení a vytvoření umělé inteligence.

Připomeňme si, že šéf Google Eric Schmidt nikdy neskrýval svoji touhu po totální elektronické kontrole a řekl, že soukromý život je přežitkem minulosti a že plánuje přeměnit Google ve skutečného Velkého bratra. Takže přítomnost delegace této společnosti v Telfsu a probírání tématu „umělé inteligence“, a rovněž „kybernetické bezpečnosti“, svědčí o značném posunu v oblasti vytváření „elektronické vlády“ a o tom, že globální elita zcela vážně realizuje program totální rekonstrukce společnosti a člověka na základě ideologie transhumanismu, a předpokládají, že se tak stane velmi brzy, s tvrdými omezeními, a následně pak přijde likvidace práva na soukromý život.

humanos_robots

Reklama na počitáčový antivirus

Již setkání Bilderberg v r. 2013 ukázalo, že tato skupina vstoupila do období vážných přeměn. Když uzavřela praktický pakt se společností Google, přeměnila se Bilderberg nepozorovaně na Googleberg a střed své pozornosti přesměrovala na oblast ovládání mysli a kontroly osob.

Google je průkopníkem nejen v oblasti pronikání do hlubin lidského myšlení, ale tato společnost již plánuje i vytvoření svých soukromých měst. O tom otevřeně informoval další ředitel, Larry Page, který se chystá založit autonomní na státu nezávislé zóny, které mohou experimentovat s pravidly sociálních ubikací. T

Tyto projekty slibují, že se přemění na nový nástroj pro změnu světa – vytvoření korporátně-správního řízení, zajišťujícího totalitní řád a totální šmírování. Jde v první řadě o rozvojové země, ve kterých, jak tvrdí vedení Google, vládnou „chamtivé“ vlády, které svým občanům neumožňují podnikat a tím je ožebračují. Google též slibuje zajistit chudým zemím právo na majetek a svrchovanost zákona, a k tomu se musí vlády dobrovolně vzdát své moci. V Hondurasu již přijali zákon, umožňující vytváření autonomních zón (ZEDE), které se mohou zříct centralizovaného občanského a obchodního práva a importovat právní systém dle své volby. Takovéto zóny se chystá již vytvořit Salvador a Kostarika.

border us

ZDROJ: http://www.zvedavec.org/komentare/2015/06/6494-od-bilderbergu-ke-gulagbergu-globalni-elita-buduje-elektronicky-koncentrak.htm

Zatím žádný komentář.

Napsat komentář