Evropská Unie chce očipovat všechny živé bytosti. Oficiální dokumenty

Společenství Necipujtenas.CZ získalo z otevřených zdrojů dokumenty Evropské komise (EK), které jednoznačně prokazují:

jak obrovský význam přisuzují vedoucí činitelé Evropské unie (EU) technologii RFID a označování prakticky všech věcí, osob i zvířat formou mikročipů ať již přímo v/na povrchu předmětu/potraviny/výrobku nebo těle či v blízkosti daného identifikovatelného objektu/živé bytosti (karty, pasy atd.).

Tento tzv. údajně ´všeobecný/nezměnitelný´ trend nese oficiální jméno „Internet věcí“ („Internet of Things“) a má podle představ bruselských úředníků zasáhnout naprosto všechny občany: Jen do roku 2018 údajně dojde k pětinásobnému zhodnocení globálního trhu v oblasti užití RFID.

EK obzvláště v této souvislosti upozornila na důležitost neustálého monitoringu lidského zdraví všech obyvatel Evropy, zpočátku především starších osob, např. formou různých chytrých bezdrátových náramků, mobilních aplikací, medicínských implantátů apod., nicméně zároveň také vyslovila silné varování před riziky likvidace soukromí, „profilování“ konkrétních nevinných lidských osobností, zneužití identit a informací o věcech/osobách označených třeba formou RFID mikročipů.

z_f69a5aee 666-chip-implant-600

Za velmi važný problém je považována tzv. automatizace při vyhodnocování/zpracování získaných dat, na jejichž základě jsou také ihned podnikány např. bezpečnostní aj. opatření bez možnosti údaje ověřit. V neposlední řadě jde dále o hrozbu nárůstu kyberzločinnosti, což vyžaduje značné investice do zesílení policejních opatření: Vznikají naprosto nové hrozby pro celý systém uspořádání vztahů v rámci celého evropského společenství.

Představitelé EU vyzvali k neustálému zkoumání všech forem implementace moderních technologií do praxe a ke kontrole národního legislativního procesu členských států unie, aby nedošlo k otevření dveří pro výše uvedená rizika a formy zneužití. Komise zároveň vyslovila svou připravenost zpracovat pro RFID technologii vlastní zákonný, eticky přijatelný a sociálně-politicky rámec při respektu práva na soukromí, ochranu osobních dat a jejich zabezpečení tak, aby se tato technologie mohla dále nerušeně rozvíjet.

Získané dokumenty popisují: EU si zakládá na tom, že chrání každého individuálního jedince proti všeobecnému monitoringu nebo nepatřičné diskriminaci, která vzniká na základě shromažďování/evidence/analýzy/využívání nejrůznějších informačních databází, když zároveň říká, že lidé si už jsou vědomi rostoucích rizik nových technologií pro jejich soukromý život, ale pořád ještě nevědí/neznají svá práva a dostatečné postupy: jak výše uvedeným nebezpečím čelit. EK také přiznala: na každého člověka je shromažďováno značné množství dat včetně záznamů o jeho konkrétní činnosti; vždy tedy existuje možnost, že budou takové informace použity k jiným účelům, než jak bylo třeba spotřebitelem původně odsouhlaseno. EK má v úmyslu stát se díky propojení informačních systémů s RFID globálním lídrem v oblasti moderních technologií.

Společenství Necipujtenas.CZ vzhledem k výše uvedeným skutečnostem doporučuje každému občanovi České republiky (Evropské unie), aby nebral otázky zavádění a obzvláště vynucování používání RFID mikročipů včetně souvisejících databází vůbec na lehkou váhu!

 Každému je třeba umožnit odmítnout (opt-out) přijetí nových technologií bez jakýchkoliv forem sankcí. Lze předpokládat, že tlaky na všeobecnou/plošnou povinnost přijetí RFID mikročipů dále porostou především pod pláštíkem tzv. efektivity/rychlosti obsloužení nebo úspor, jenže to vše na úkor ústavně chráněných přirozených práv/svobod občanů.

Je na každém z nás, zda si něco takového necháme líbit. Dějiny nám jasně ukazují, že pokud je tzv. efektivitě podřízena humanita: vznikne další forma totalitního režimu s děsivými následky pro celé generace budoucích lidských pokolení.

Dokumenty jsou  ZDE a ZDE

Originální zdroj článku: svetkolemnas.cz

2Andriyan

12 Komentářů

 1. ja nariaďujem celý Bruselský Euro parlament poslať na psychiatrické vyšetrenie !!!!!!!!!!

  • xyz

   ja nariaďujem Pavolovi, aby si zašiel na psychiatrické vyšetrenie lebo veriť takovému článku muože leda vol

   • Na tvém místě bych nebyl takový suverén. Nevíš nic, takže se může časem přihodit, že tím volem budeš ty.

 2. nasrat

 3. …Len sa toho dožiť, aby som ich mohol poslať do veľkej olbrajtovej PIČE…!

 4. Naco? Už i prostý lajk pozná, že jsou mimo

 5. Ať se opováží! Bude po nich!

 6. xyz

  Reakce europoslance Pavla Poce z Facebooku, pod kterou se podepisuju:
  Pavel Poc Ve zkratce: pitomost. Ale docela jsem se nasmál. Článek je prima slepenec. Iniciativa necipujtenas.cz se zabývá čipováním psů a koček, které by mělo být povinné pro zvířata přesunovaná mezi státy Unie (např. ČR je možná největší ilegální množírnou psů). No a dokonce ani text toho pitomoučkého článku není o tom co je v nadpisu. Zkrátka naprostá hovadina. Che to číst nejen idiotské titulky a pak si k tomu dohledávat reálie.

  • To mam radost, ze na clanek jiz reaguje na Facebooku nejaky europoslanec :) Stranky necipujtenas.cz se zabyvaji cipovanim VSECH zivych bytosti a staci venovat 5 minut jejich strankam a bude hned jasne, ze pan Europoslanec lze :) Navic, jejich stranky podrobne informuji o projektech cipovani lidi nejenom u nas, ale i ve svete, vsem vrele doporucuji.

 7. Pocuvajte cela EU ked chcete sledovat nese kroky a zivot cize ”spionaz KGB” chcem aj ja sledovat vase kroky a zivot a kolko zarobite a co vsetko mate zadarmo ocipujte svoje deti a nie nas :ps nehrajte sa z ludskymi zivotmi lebo sami ludia znicia celu EU ..to neni sloboda teraz sledujete cele ludstvo cez internet to vam nestaci ?

 8. Milí lidé, řešte ovládání. Řešení na http://www.neocipuj-se.cz

Napsat komentář