Brožura učí tří- až osmileté děti, že partnerství osob stejného pohlaví je normální

Zdroj

Regionální vláda spolkové země Sasko-Anhaltsko vydává brožuru o sexualitě pro tří- až osmileté děti.

 .

csm_DSC_0165_f605f3f6dc

Tzv. Kita kufr s doporučenou literaturou a pomůckami
 
.

Brožury distribuuje ministerstvo spravedlnosti, asi  2,000 brožur je již k dispozici na základních školách a centrech denní péče. Cílem celé akce je konfrontace dětí s homosexualitou a transsexualitou.

Základem je "Akční program pro přijetí lesbiček, gayů, bisexuálů, transgenderů, transsexualů a intersexuálních lidí (LGBTTI) v Sasku-Anhaltsku". V příštím roce budou k dispozici tzv. Kita-kufry obsahující knihy a výukové materiály  k tomuto tématu.

Doporučeny jsou mimo jiné i dětské knihy o homosexualitě ( "Král a král"), o genderových úlohách  ( "Paul a panenky") o transsexualitě ( "I Am Jazz"). Kromě toho se doporučuje dílo, ve kterém je homosexualita a partnerství osob stejného pohlaví ve společnosti normální.

Nejsi homosexuál? Pak s tebou není něco v pořádku

Ministryně spravedlnosti Anne-Marie Keding (CDU) brožuru chválí. "Chceme, aby brožury působily proti násilí a diskriminaci a rozptýlily obavy z těchto skupin,“ řekla  ministryně.

.

anne-marie-keding

Anne-Marie Keding (CDU)

1 Komentář

  1. Ja si myslim ze nikdy nemelo zaniknout ucelene mysleni, z ktereho se vyvinul l smer socializmu. Povimmost lidi ve zdravi pracovat je v souladu s prirodou, nutnost se o lidi postarat v potrebne mire je povinnost placenych organu statu. Jinak je stat zbytecny. Ty tendence vidime ted. Utopie je, ze se bohaci budou starat o chude kdyz je do chudoby dostali. Kapital mozna vi dnes co ted cini ale nevi jak to zitra skonci. Absurdita konfliktniho systemu ktery si evidentne nevi rady je videt na kazdem kroku. Propagace homosexuality zaroven s propagaci Islamu. Ohen a voda, kyselina a louh. Do jakych skol to lide dnes chodi? Chybi vysoke vzdelani technickeho typu s pripravou na vedecky smer. To jako ze ti lide pak vedi. Nebo skoncime u Allaha v 7, nebi u 77 pannen, to je take jeden smer pseudovedcu z placate Zeme.

Napsat komentář