Britští školáci povinně se budou učit, že jejich sexuální identita je omezena pouze jejich představivostí

Nový vzdělávací zdroj, vytvořený LGBT aktivisty za finanční podpory britského ministerstva školství, bude informovat studenty o tom, že jejich biologické pohlaví je jen "nálepka", a jediná skutečná věc, která může omezovat jejich sexuální identitu, je jejich "představivost."

Podporovaní rovnosti v oblasti školního vzdělávání zdrojů je financováno speciálním vládním úřadem pro rovnost žen a mužů, a jejich snahou je údajně pomáhat řešit problémy spojené s tím, že studenti často nemají dostatek sebedůvěry, nebo mají pocit, že mají omezené účinné zdroje, které by mohli pomoci se bránit nepřátelství vůči homosexuálům, bisexuálům a transgenderům. "

Jednou z plánovaných přednášek je lekce pro studenty středních škol (ve věku od 11 let ve Velké Británii), která zahrnuje video natočené komunitními aktivisty, ve kterém se snažejí vysvětlit dětem co je to genderová identita a samo-realizace.

.

 

 

.

Video ukazuje několik studentů - transgenderů, které pomáhají vedoucímu odpovědět na otázky typu: "Může existovat diverzita v sexu?".

Uprostřed videa moderátor vysvětluje že: "Pojem pohlaví je to, jakým způsobem ho prezentujete, a to prostřednictvím svých činů či oblečení. Týká se to toho,  jaké oblečení nosíte a jaká používáte zájmena ".

Vypravěč dále uvádí, že "sexuální rozmanitost je unikátní a individuální. Jediná věc, která muže člověka omezovat je jeho představivost. "

"Používám zájmeno" oni "v jednotném čísle, které je genderově neutrální," - říká jeden student.

"Chcete-li vyjádřit svou sexuální identitu je to jak nosit klobouk, - vysvětluje další transsexuála s kloboukem na hlavě v podobě tygra. - Jako můj stupidní klobouk. Je to způsob sebevyjádření. "

Na začátku filmu vypravěč vysvětluje, že děti "se známkují přiřazením pohlaví muže nebo ženy na základě jejich anatomických struktur, hormonu a biologie." A kontrastuje tomu genderovou identitu, která "popisuje, co si myslíte o sobě, co cítíte uvnitř a jak chcete být vnímán ostatními."

Pak další student vysvětluje, že jedna z nejhorších věcí, která se mu stála byla, když se ho někdo zeptal - "Ale co jméno, které jste dostal při narození?".

Toto video ve školicích materiálech je zařazeno do kategorii "povinné". Plán lekce uvádí, že studenti musí pochopit, že "sex pro každého znamená něco jiného, než pro ostatní. Je to o tom, jak bychom se identifikovat a jak chceme být vnímán. "

Zdroj: publikatsii.ru

0 Komentářů

  1. […] to zapadá do konceptu sociálních inženýrů, kteří se nám snaží namluvit, že dítě nepotřebuje kontakt s rodičem, že ho lze nahradit […]

Napsat komentář