9 středověkých obrazu, zachycujicích UFO

1. "Zvěstování se svatým Emidiem," rok 1486.

.

Obraz namaloval umělec Carlo Crivelli, zobrazuje Pannu Marii zanedlouho předtím, než si přivedla na svět Ježíše Krista. Dle kanonické verze pravě paprsek světla z nebe ohlašuje tuto zprávu Marii.

Podle milovníku létajících talířů, na obrazu je zobrazeno UFO  a dítě, které se narodilo Marii, nebyla božského původu, ale představitelem mimozemské civilizace, implantovaným do jejího těla pomocí genetického inženýrství.

.

69643-ZTNmMGUxNWE0ZA

.

2. "Ukřižování", rok 1350

.

Obraz se nachází v hlavním srbském kostele Visoki Dečani v Kosovu. V levém horním rohu a pravém rohu jsou vidět dvě letadla, pilot z prvního se dívá na to druhé - vypadá jakoby jim bylo  pronásledováno. Podle oficiální verze na obrazu jsou zobrazené měsíc a slunce. Nicméně, víme, že tyto symboly nikdy nepatřili křesťanskému náboženství. Po pravdě řečeno, za takové rouhání by v roce 1350 bylo velice snadné skončit i na ohni kvůli kacířství.

.

69671-N2RmZGQzM2YyZQ (1)

 

.

3."Nanebevstoupení Páně", rok 1710

.

Obraz nizozemského umělce Arent de Gelder je umístěn v Cambridge. Objekt ve tvaru disku svítí svýma paprsky na Jana Křtitele a Ježíše Krista. De Gelder byl žákem Rembrandta a měl přístup k dokumentům z archivů Vatikánu. To je důvodem, proč někteří výzkumníci věří, že svým obrazem se snažil podělit o nějaké tajné znalosti.

.

69670-NDE0NWYyOTVkYQ

.

4. "Madonna se svatým Djovannino", IV století

.

Nad levým ramenem Madonny se nachází nějaký lítající objekt. Malíř na obrazu také zobrazil může se psem, které na tento objekt se společně dívají a člověk přikrývá oko rukou, jako kdyby objekt byl metalický a blýskal mu do oči.

.

69669-MTM1ZjVkNDhmNA

 

.

5. Gobelín "Triumf léta", rok 1538

.

V horní části gobelínu "Triumf léta", který byl vytvořen v Bruggách v polovině XVI století, jsou ukázané tři objekty ve tvaru disku. Vzhledem k tomu že v křesťanském náboženství nejsou známé symboly, který by byly ztvárněné takovým způsobem, a proto ufologové se přiklánějí k názoru, že malíř namaloval UFO. V současné době gobelín se nachází v bavorském muzeu v Německu.

.

69668-NTBiNjM3YjlkMA

.

6. Zázrak sněhu,  rok 1428–1432

.

Na obrazu malíře je zobrazení skutečná událost, která se odehrála v Římě ve IV století, kdy v horkém srpnovém dnu nečekaně začalo sněžit. Ježíš a Marie na něm koukají na lidi z oblaku nebo spíše disku a celé nebe je plné objektu stejných forem. Znalci tvrdí, že malíř by určitě nezobrazil takovým primitivním způsobem oblaky, všechny ostatní detaily na obrazu jsou perfektně propracované.

.

69667-MjRjOTYxOGYyNQ

.

7. Izrael, věř Bohovi, XVII století

.

Obraz zachycuje obrovský tvar disku lítajícím nad hořícím kostelem. Plátno se nachází ve městě Sighisoara v Transylvánii (Rumunsko). Autor obrazu je neznámý, ale nápis na něm je vyroben v němčině a říká: "Izrael, Hoffe auf den Herrn» (Žalm 113: "Izrael,věř Bohovi").

.

.

8."Oslava eucharistie", rok 1600

.

Obraz namaloval umělec Bonaventura Salimbeni a je uložen v klášteře San Lorenzo v San Pietro (Itálie). Na obrazu Ježíš Kristus a Bůh Otec drží v rukou zeměkouli. Ale někteří výzkumníci tvrdí že obraz líčí cestování v čase! Říkají že koule (zeměkoule na obrazu) je dálkové ovládání. Zdá se, jakoby umělec skutečně cestoval do budoucnosti a tam viděl první sovětské satelity, jeden z kterých pak namaloval.

.

69674-MjEzNzM4MTUxNg

.

9. Ukřížování, XVII století

.

Obraz se nachází v chrámu Mtskheta v Mtskheta (Gruzie). Na obou stranách kříže jsou létající objekty a uvnitř každého je vidět lidské tváře. A ufologové se zas radují dalšímu potvrzení mimozemského původu Ježíše Krista. 

.

69672-ZjYzZTZjMzgwMg

Zdroj: www.maximonline.ru

.

Zatím žádný komentář.

Napsat komentář