Vakcíny Cervarix a Gardasil – sterilizace mladých žen

Tisíce dospívajících dívek po celé ČR každoročně zdarma dostávají americké vakcíny, které vyvolávají neplodnost - Cervarix a Gardasil.

Od začátku roku 2009 se vakcína Cervarix nabízí maminkám dospívajících dívek ve věku od 12 let, jako efektivní způsob ochrany před rakovinou děložního čípku. Přesněji řečeno - je to vakcína proti dvěma druhům Papillomavirů člověka, které jen v některých případech vyvolávají rakovinu děložního čípku. Program vakcinace zahrnuje nejen dospívající ženy, ale věkovou skupinu od 12 do 50 let.

Jak se říká v jednom srbském přísloví: "Bratři jsou bratři, ale sýr za peníze". Takže pokud zdarma dostáváte sýr ve velkém množství, bude za tím něco víc.

Například jeden z největších světových mecenášů, sponzorující vakcinaci po celém světě, Bill Gates, řekl v roce 2010 na konferenci TED 2010 Conference Long Beach California:

 

 “Ve světě je dnes 6,8 miliard lidí. Tohle číslo vyroste do 9 miliard. Pokud nyní odvedeme opravdu dobrou práci co se týká nových vakcín, zdravotního systému a zdravotních služeb spojených s reprodukcí, můžeme toto číslo snížit o nějakých 10 nebo 15 procent"

 

03-bill-gates-high-hopes

 

 

 

Třeba v Rusku v roce 2009 tehdejší prezident Medvědev spustil "zkušební" projekt vakcinace 15 000 ruských mladých žen ve věku od 13 let, který se prováděl v regionu Moskvy a blízkých okresech. Jenom na okresy se investovalo 42 miliard rublu.

Poději se začaly objevovat výsledky lékařských výzkumů:

"Nebyly nalezeny žádné viditelné příznaky terapeutických efektů vakcíny, nenalezli jsme žádné důkazy efektivity vakcíny. Vakcinace jemně eliminuje úroveň virů na dobu 12 měsíců. Další výzkumy ale prokázaly, že úroveň rizika onemocněním tímto virem vzrůstá o 44,6% a to právě u těch, kteří tuto vakcinaci obdrželi".

Jednoduše řečeno, pozitivní efekt nenalezen žádný. Negativním efektem je to, že žena, která dostane tuto vakcinaci je podrobena mnohem většímu riziku rakoviny. Aplikování této vakcinace ve třech etapách také není příliš důvěryhodné. Tří etapová vakcinace podezřele připomíná vakcinaci prováděnou fondem Rockefellera, vyvolávající potraty (používá se především v afrických zemích). Cervarix se odedávna nabízí i ve dvoufázových aplikacích.

 

meningit

 

 

A to ještě ani nemluvíme o důsledcích aplikace vakcíny GARDASIL:

Již 28 září 2010 bylo v systému registrací zpráv o negativních účincích vakcinací (Vaccine Advers Events Reporting System, VAERS) zaregistrováno vice než 18 000 (!) případů, z nich 65 případu skončilo smrtí.

Jenom o měsíc později, údaje z 23 listopadu 2010, již bylo zaregistrováno 20 432 případů, z nich 85 případů skončilo smrtí. Takže méně než za měsíc 2432 případů negativní reakce a 20 úmrtí.  A toto je jenom úlomek výzkumu Gardasilu, Cervarix má svoje statistiky.

 

Dodatečně přikládám link na podrobný rozpis výzkumu VAERS z důvodů komentářů čtenářů níže. Název vakcíny je HPV4: HPV (GARDASIL) http://www.medalerts.org/vaersdb/findfield.php

Když zadáte název vakcíny (pozor, neplést s Gardasil 9) a do políčka "select event characteristics"  zadáte "died?", tak uvidíte aktuální statistiky k dnešnímu dni, s již 204 případy úmrtí

CNN REPORT: https://www.youtube.com/watch?v=_13plsrydPY

Další zpravodaj: https://www.youtube.com/watch?v=O7LH9TRCHuA

Další seznám videi na youtube: https://www.youtube.com/results?search_query=gardasil+truth

A dá se pokračovat dál, jen zkoumejte...

 

icon-220-3.png-642-408-crop-90

gardasil-ad1

 

Gardasil není vakcinací, která ochrání před rakovinou. Je to vakcinace jenom proti dvou tipům Papillomavirů člověka, které jenom v některých případech mohou u ženy vyvolat rakovinu děložního čípku. Existuje 15 tipů tohoto viru, takže 13 z nich tato vakcína vůbec nepokrývá....

 

 

Tady se můžete podívat na memoriál dívek, které zemřely na následky vakcíny Gardasil...

 

 

Na tomto videu uvidíte reálný příklad nežádoucích účinků u dospívající dívky z USA:

 

Zamyslete se... Spojené Státy vždy financují spíše války a revoluce a najednou začínají masově financovat Gardasil a Cervarix rozvojovým a evropským zemím? 

Můžeme z toho jednoduše usoudit že jde o: 1) finanční podporu, protože vakcinace na státní úrovni stojí vždy miliardy dolarů 2) depopulaci cestou sterilizace žen v produktivním věku.

Oficiální zpráva od VAERS říká, že současnou nejbezpečnější vakcínou je Gardasil. Když se aplikovala ženám v těhotenství, vyvolala 1300 nežádoucích účinků během 5 let vakcinací. Tak se stala nejnebezpečnější vakcínou na dnešním trhu, je také spojena s velkým počtem samovolných potratů a vrozených defektů u narozených dětí.

Tyto vakcíny jsou od roku 2011 zakázané v Indii a Francii.

Vědí něco, co my nevíme?

toxic-vaccine-dees.

 

16 Komentářů

 1. Článek obsahuje opravdu hodně dat, co kdo zjistil. Bohužel vše bez citací a odkazů, takže se něco těžko ověřuje. Nicméně mi to nedalo a jak sám autor jinde píše, máme přemýšlet a nevěřit, co nám média cpou, něco jsem si ověřil. Třeba takový Bill Gates řekl myšlenku opačnou. Očkování zachrání spoustu životů. Kdo se chce podívat: https://www.ted.com/talks/bill_gates_unplugged#t-148153
  A takhle by šlo pokračovat dál.
  Takže autor tady dělá to samé, z čeho viní vládu, media, korporace. Lže a manipuluje s lidma. At už vědomě nebo ne.

  • Vážený, nemůžu posoudit zda jste ti data nenalezl záměrně, abyste obhájil Billa Gatese, ale výsledky VAERS jsou k nalezení hned po prvním googlování: http://www.medalerts.org/vaersdb/findfield.php

   • Kdybyste se raději naučil/a česky!!

    • Mate pravdu, perfektní není. Nejsem rodilá Češka, český se učím od sedmnácti. Moje čeština ale, bohudík, oficiální výsledky VAERS nijak neovlivňuje.

 2. Neodzrojovaný článek plný gramatických chyb a tendenčních obrázků bez předložení jediného důkazu. Tomu opravdu někdo uvěří?

 3. Vážená slečno, doporučuji Vám, abyste si doplnila znalosti gramatiky. Z textu hloupost a nevěrohodnost přímo čiší, avšak s Vašimi hrubkami a slohem působí ještě směšněji. Dále Vám doporučuji zjistit fi fakta a – proboha – když už něco vydáváte za skutečnost, doplňte zdroje (myslím skutečné a vědecké, ne ty účelově vylhané), alespoň potom nebudete za hlupáka. Přeji hezký den.

  • Mrzí mě tato agresivita, která ale v dnešním světě není ničím novým, zvlášť se projevuje v internetových diskuzích. Budu ale rada za hlupáka, pokud tento článek pomůže alespoň jednomu rodiči se rozhodnout správně. Na světě je jíž hodně zmařených životů “díky” těmto vakcínám, a pokud alespoň jeden bude zahraněn, stojí to za to.

 4. Vážení, prosím, nedělejte z těchto stánek novinky.cz!! Běžte si nadávat jinam!

 5. To opravdu neumíte používat GOOGLE? Ovce vždy zůstanou ovcemi…

 6. Čtu si komentáře a říkam si…neskutečný jak můžou bejt některý lidi ubohý, hloupý a zlý.

 7. Iva

  Bože lidi, je ubohost komentovat gramatiku, hlavně když slečna píše, že není rodilá Češka. Pište laskavě k věci!!!!
  Já děkuji za tyto stránky, myslím, že je to velice užitečné a prospěšné.

 8. Tak jsem tedy prošla tu stránku “medalerts”
  Celkem úmrtí spojené s vakcínou gardasil je 212, dle uvedených zdrojů.
  Ale- většina informací není moc důvěryhodná, chybí i cele podstatné údaje. Zejména pokud k smrti došlo datu blízkého k očkování.
  -U některých je dokonce příčina neznámá: umřela ve spánku 21 dní po vakcinaci,neznámé důvody, neznámá země. Neví se, kdo kde, kdy, jak, za jakých podmínek a na co.
  – 12- let smtr 56 dní po vakcinaci, zemřela defakto na srdeční selhání- srdeční vady (zjištěna v 7 letech), mimochodem byla očkovaná i protite žloutence A
  – 22 let úmrtí 3 měsíce po doočkování na ” virové onemocnění srdce”
  -žena 37- zemře 57 dní po očování- mino jiné měla aids, meningitidu, brala drogy, vlastně umřela na septický šok
  – tehotná žena se nechala očkovat v druhém měsíci těhotenství, 6 měla bolesti, k doktorovi nechtěla jít. Předčasný porod
  17 let muž- zemřel půl roku po vakcinaci na srdeční selhání…

  Pak tam bylo par anafylaktických šoků, nějaká trombosa- to jsou známé vedlejší účinky VŠECH očkování.
  To může být náhoda i nemusí.
  Já netvrdím, že očkování je super a zdravé, není…A vím o tom celkem dost. Uznávám, že po očkování se dokáží rozjet neurogení onemocnění.
  A jestli je pravda, že jsme očkované, aby jsme byli sterilní, tak se to ukáže velmi brzy, protože teď je zhruba ten čas, kdy valná většina z prvních dívek, co byli očkovány, budou zakládat rodiny v časovém horizontu 0-5 let.

  Lidský druh je přemnožený a věřím, že by se to i někdo snažil eliminovat, takže jsme zase u selekce- jen silní a zdraví jedinci přežijí..

 9. Nevím, zdali bych myšlenku “silnější přežijí” chtěla aplikovat na svou dceru. Očkování je pouze proti dvěma papilomavirům, že mohou nastat strašné vedlejší účinky… a děkuji nechci. Sama očkovaná nejsem a raději chodím na pravidelné prohlídky. Navíc i moje sestra, pracující v oboru genetiky mě varovala. Očkování je krutý byznys.

 10. Antikoncepce zabíjí. Měli byste raději šířit šmahem články o nutnosti zjistit si u dívek a žen, jestli nemají předpoklady k Leidenské mutaci.

Napsat komentář