Projekt ruských nádšencu používá nejmodernější technologie abyste zažili krásu našeho světa u svého počitače

AirPano je neziskový projekt vytvořený týmem ruských fotografických nadšenců, který se zaměřuje na letecké panoramatické fotografie ve vysokém rozlišení. Fotográfie se obvykle pořizují z vrtulníku, z letadel, vzducholodi, horkovzdušných balónu a dronů. Dnes AirPano je největším zdrojem svého druhů na světě, poskytujicím letecké fotografie a umělecké  snímky v technické kvalitě a díky 360° panoramatům poskytující nejvyšší kvalitů záběru z ptačí perspektivy.

V roce 2012 AirPano projekt vyhrál soutěž "RuNet Awards 2012". V roce 2013 projekt získal grant od ruské Geografické Společnosti (RGO) pro další rozvoj projektu. Ruský Prezident v. V. Putin osobně představil tento grant. AirPano fotografie a panoramata byly publikovány v "National Geographic", "GEO", "Der Spiegel", "Daily Mail", a mnoho dalších publikacích při různých příležitostech.

Autory tohoto projektu jsou: Oleg Gaponyuk, Andrey Zubetz, Dmitrij Moiseenko, Mike Reyfman, Ivan Roslyakov, Sergej Rumyantsev, Stanislav Sedov, Sergej Shandin a Sergej Semenov.

.

3_048458

Zatím žádný komentář.

Napsat komentář