Nevím o tom, neslyšel jsem o tom – znamená, že to neexistuje

Autor: Anna Melnikova

.

Jako dítě jsem vyrůstala v malém sovětském městečku poblíž vojenského letiště, vychovávali mě dědeček a babička. Babička byla inženýrem-konstruktorem a pracovala v prestižní letecké instituci.

V naši rodině často se mluvilo na téma manipulace, systému a, samozřejmě, o "nepřátelské" Americe. Děda vyprávěl o tom, že Američane vyvinuli jakýsi přistroj na manipulaci s počasím a že jej používají proti svým nepřátelům a že přistroj prý byl schopen vyvolávat i zemětřesení a sesuvy půdy. Říkal, že Sovětský Svaz také má svůj přístroj, aby se mohl "bránit" proti svémi nepříteli.

Když jsem dospěla, dozvěděla jsem se o objevu společnosti Monsanto - jedů Agent Orange, který se rozstřikoval ve Vietnamu z letadel na džungle a lesy a rozpouštěl je jako máslo na pánvi, o aljašském americkém přístroji na manipulaci počasím HAARP, a o sovětském přístroji HAARP v Černobylu, který byl zastaven jenom "díky" atomovému výbuchu (kdo ví, možná to byly Američane kdo ho zastavil, nebo naopak to byl pravě ten hrozivý přistroj, který způsobil atomovou katastrofu, na to mám příliš málo informaci a znalosti).

 

Ale vrátím se ke svému dětství. Jelikož jsme žili u vojenského letiště, byly jsme jako děti zvykle neustále se dívat do nebe, uměli jsme nazpaměť spoustu letadel a často jsme pozorovali v nebi přípravné tréninky letadel na letecká představení, která se u nás pořádali dvakrát do roku. A ta krasná modrá věc jmenem obloha nikdy nebyla takovou jako dnes…

Díky tomu, že celé dětství jsem se dívala směrem nahoru k oblakům, můžu tvrdit, že znám nebe. Vím, jak vypadá nebe bez umělých úprav člověka. Tvrzení, že uměla modifikace počasí neexistuje, anebo že Chemtrails jsou prapodivnou konspirační teorii, jsou pro mě stejně směšné, jako výběr, který nám dává dnešní společnost - Macdonalds nebo Burger King, Coca Cola nebo Pepsi, Mars nebo Snikers, Pilsner nebo Budwar, fotbal nebo hokej. 

.

Před 25 lety to všechno byla realita a dnes je to "konspirace". Před 25 lety existovalo 6-7 druhů mraků, dnes dle NASA existuje jíž 36-37 druhů mraků.

Před 25 lety platil zákon - duha se objevuje pouze tehdy, svítí-li slunce a prší zároveň, dnes můžete vidět duhu za jakéhokoliv počasí a bez jakékoliv přítomnosti deště a slunce.

Před 25 lety když letadla vypouštěla palivo, barvu (při leteckých show), to vše mizelo ve vzduchu během par minut, dnes se chemické stopy z letadel hodiny formuji do umělých mraků a pak zakrývají celou oblohu a slunce.

Před 25 lety vědci věděli, že Slunce vstupuje do dalšího "teplejšího" cyklu a celý sluneční systém se bude oteplovat, dnes nám říkají, že za oteplování může člověk (jak sebestředné a sobecké!) a že planeta se ohřívá sama jako skleník kvůli nadměrnému množství CO2, které do atmosféry vypouští lidská výroba.

Před 25 lety se otevřeně mluvilo o manipulaci s počasím a o budoucnosti klimatických zbrani, dnes, když ti zbraně se naplno používají, jenom zmínka o podobném tématu se považuje za bláznovství a podivínství.

 

Vítejte v moderní společnosti, ve které vládne generace "JáJá", která se řídí heslem "Nevím o tom, neslyšel jsem o tom - znamená, že to neexistuje."

Na vytváření této společnosti se pracovalo dlouho a úsilovně a díky rozvoji internetu a moderních technologii se to konečně podařilo. Jenže tato společnost nebude mít dlouhou životnost, protože neustále odmítání faktu a pádných argumentu jednou přivede k tomu, že se táto uměla formace se jednou rozpadne jako dům z karet...

.

POKUD SE VÁM LÍBÍL ČLÁNEK, PROSÍM, ZVÝŠTE MU KARMU NA BLOG.IDNES.CZ DĚKUJI!

.

IMG_0130

Zatím žádný komentář.

Napsat komentář