Kdo skutečně vládne světem? Část první – Aristocrazia Nera

Černá šlechta  - vysoká evropská šlechta, která se  navenek prezentuje jako kultivována, civilizována, vzděláná, vědoma si tradicí a odpovědnosti, patří z větší části k takzvané Aristocrazia Nera či Black Nobility.

Název Černá šlechta není náhodný. Většina z těchto "vznešených" rodin se ke své moci a bohatství dopracovala díky neuvěřitelné brutalitě a chybějícímu svědomí, skrze války, vraždy, mučení a vydírání. Mimoto se v souvislosti s nimi odjakživa hovoří o úzkém napojení na satanismus a černou magii. 

Jak tvrdí ve svých knihách Jan Coleman, řada z těchto šlechtických rodu byla v posledních staletích činná v obchodu s drogami, se zbraněmi, lidmi, ve válkách, nebo se zapletla do jiných lukrativních, často ilegálních obchodů.  Mnohé z nich jsou těsně spjaty z bankami nebo dříve měli své, a všechny vlastní velké statky. Díky příjmům z pronájmů zemědělských ploch pracujícímu lidu si mohly dovolit vyzbrojovat a udržovat vlastní vojska. Armáda jim na oplatku pomáhala hájit moc a privilegia, a to především vůči lidu.   

A tak se bohatství rodu Winsdorů do značné míry zakládá na obchodu s opiem a otroky. Grimaldiove naproti tomu byly piráti, kteří poté, co v roce 1297 jistý Francois Grimaldi dobyl hrad vysoko nad mořem, po staletí drancovali lodě, které proplouvali kolem.

f

Původ Černé šlechty je v 11.století v italské Aristocrazía Nera, kdy si několik rodin rozdělilo města Janov a Benátky, a podle vlastního uvážení je kontrolovalo a řídilo.  Tyto mocenské struktury jsou tedy staré téměř tisíc let, a zda se, že jsou nesmrtelné. Později vzniklá italská mafie pracuje podle přesně téže předlohy a s pomoci stejných prostředku jako její šlechtické vzory.

V zásadě jsou všechny evropské šlechtické domy navzájem spřízněné a nějakým způsobem navázané na staré italské rody. Například německý rod Thurn und Taxis vznikl z rodu "della Toree e Tassis". Italská vysoká šlechta podle všeho v 19.století ztratila značnou část vlivu na své německé a rakouské příbuzné. Protože však zástupci jednotlivých rodů mezi sebou stále uzavírají sňatky za účelem zachování nebo získání mocenských nároků tak, jak to dělali již celá staletí, člověk zvenčí to může jen obtížně odhadnout.

Příležitostně směli někteří exponování zástupci jmenovaných rodů uzavřít sňatek i s někým z "lidu" - zaprvé, aby do úzkého kruhu urozených přibyla nová krev, zadruhé, aby zachovali zdání blízkosti a otevřenosti vstříc běžným občanům a bulvárními historkami o princeznách rozptýlili a zvedli náladu davu.

f

Když mluvíme o princeznách z "lidu", připomeňme si  autonehody princezen z rodu Windsdorových a Grimaldiových - neposlušné Diany a nepokorné Grace Kelly. Kolem obou autonehod dodnes je spousta nejasnosti.

Co mohlo posloužit důvodem pro případné zinscenování smrti? Princezna Diana byla matkou dvou následníku královského trůnu "čisté" krve a nosila titul princezny z Walesů. Chystala se provdat za může arabského původu a porodit mu děti. Je těžké si představit, že dalším následníkem trůnu rodu Windsorů by se  mohl stát muslim. Kromě toho Diana aktivně se účastnila různých ekologických a anti-zbrojových kampaní, které často rozporovali veřejným názorům královské rodiny.

Grace Kelly se velmi trápila ve své zlaté kleci a špatně snášela totální omezení vlastní svobody. Byla zvykla na společenský život filmové hvězdy, táhlo ji zpět do Hollywoodu a dokonce se chystala natočit s Hitchcockem nový film. Svoji životní roli princezny snášela  špatně a je pravděpodobné, že kdyby zůstala naživu, mohlo by dojit ke skandálnímu rozvodů.

Mimochodem i nová princezna z "lidu" v rodu Grimaldiových - krásná Charlene Lynette Wittstock nevypadá šťastně v svém manželství s urozeným princem Albertem. Den před svatbou se snažila utéct, chytili ji až na letišti. V mediích se psalo o tom, že se dozvěděla, že princ Albert je bisexuální perverzní úchyl. Domnívám se, že se dozvěděla mnohem hroznější věci... 

 

f

Where-Did-Princess-Diana-Marry

grace_kelly_wedding_anniversary

-a4fe3f13b14671f4art-charlene1-420x0

38ac5732bd141128-0

f

Mnohé rodiny Černé šlechty tahají za nitky v Marshallově fondů a v Club of Rome. Kromě toho patří k největším uživatelům výhod Evropské Unie.

Tak princ Albert Thurn-Taxis (ročnik 1983) v roce 2008 obdržel něco přes 575 000 Eur z fondu zemědělských dotaci z EU pro své polnosti. A to přesto, že podle magazínu Forbes se počítá mezi nejmladší miliardáře na světě a jeho soukromý majetek činí 2,3 miliardy amerických dolaru. Rod Thurn-Taxisů vládne největším lesním bohatstvím v Evropě a nad více než 36 000 hektary půdy.

f

2f227e96d4b49b1566abf6deb647f4c2 1839885737-schloss-schleiheim-marx2_20140715-222642-JLs7PZ4Yh09

f

Kníže Lichtenstein dostal pro svých 3000 hektarů orné půdy, 3500 hektarů lesa a 42 hektarů vinic (v Rakousku) v roce 2007 více než 912 000 Eur. V roce 2006 to bylo dle zprávy v médiích dokonce 1,77 milionu Eur.

 Pokud víme, že průměrný rakouský zemědělec - jenž skutečně musí ze své půdy vyžit - dostane za rok sotva více než 10 000 Eur, potom jsou evropské zemědělské dotace ve výši přes 780 000 Eur, které bere ročně anglická královna Elizabeth II, čirou provokaci. Její syn, princ Charles, na své soukromé polnosti dostává dalších 350 000 Eur. Královna je největší majitelkou pozemků na světě a je hlavou Velké Británie, stejně jako dalších 31 zemí a teritorii.

f

gty_queen_elizabeth_ii_2013_lpl_130313_mn prince-charles_2555828b

f

A ještě něco - princ Philip, manžel anglické královny, je stoupenec eugeniky. V roce 1988 "prozradil" německé tiskové agentuře: "Až se znovu narodím, potom bych se chtěl vrátit jako smrtíci virus, abych nějak přispěl k vyřešení přelidnění"

f

prince-philip_2180591b prince-philip-surgery-dut-419500

f

Na tomto místě chci upozornit na to, že samozřejmě ne všechny rody přináleží k Černé šlechtě a mnozí příslušnici šlechty jsou veskrze čestnými lidmi s poctivými úmysly. Ale většina jedinců modré krve je jíž po staletí sdružená v tajemných spolcích a organizacích, které sledují jediný zájem - získání a upevnění vlastní moci. 

f

Zde je seznam některým rodů, které patří k Černé šlechtě:

Finck

Thurn-Taxis (Německo / Bavorsko)

Thyssen-Bornemisza

Guelph

Winsdorové (Anglie)

Wettin (Belgie)

Bernadotte (Švédsko)

Liechtenstein (Lichtenštejnsko)

Oldenburg (Dánsko)

Hohenzoller (Německo)

Bourbon (Francie)

Oranien (Nizozemí)

Grimaldi (Monako)

Wittelsbach (Německo)

Braganza (Portugalsko)

Nassau (Lucembursko)

Habsburg (Rakousko)

Savoy (Itálie)

Karadjordjevis (Jugoslávie)

Wuttenberg (Německo)

Zogu (Albánie)

f

Někdy se černá a bílá šlechta rozlišují i podle toho, od koho získaly šlechtický titul: černá šlechta svůj urozený stav získala od papeže, někteří papeži pocházeli z jejich rodu anebo odvozují svůj původ od některého z nich. Bílou šlechtu naproti tomu jmenovali králové a knížata.

f

---------------------------------

Budou následovat i další části  "Kdo skutečně vládne světem":

Druhá část - VÝBOR 300

Třetí část - Kulatý stůl

Čtvrtá čast - CFR

Páta část - Skull & Bones

Šestá část - Řimský klub

Sedmá čast - Ilumináti

Osmá část - Skupina Bilderberg

Devátá část - Trilaterální komise

Desátá část - Rothschildové

Jedenáctá část - Rockefellerové

Dvánáctá část - Federal Reserve of USA - FED

2 Komentářů

  1. Tak tolle je mazec, vzdycky jsem to nejak podezirala, ale ze je to az takhle, to jsem nevedela… Take si myslim, ze princezna Diana byla zavzazdena, je tom dokonce i natoceny dokumentarni film, ktery sponzoroval tatinek milence Diany, pro shlednuti tohoto filmu uz neni pochyb…

    • Ano, je to film Unlawful Killing (Nezákonné zabíti), promítal se na filmovém festivalu v Cannes a způsobil velký rozruch, ve Velké Británii je zakázán a i na internetu ho skoro nenajdete, mě se podařilo ten film stáhnout, takže doufám, že ho v nejbližší době přeložím a zveřejním.

Napsat komentář