Jak začít žít zdravější život ještě dnes?

Díky zvyšujícímu se počtu pořadu, publikaci a knih již víme, že největší rizika pro naše zdraví dnes pochází z jídla. I přesto, že o všech rizikách víme, nemůžeme ze dne na den radikálně změnit naše životy a vyřadit z jídelničku praktický všechno, na co jsme zvyklé... 

Jíž víme, že průmyslový losos není zdravý, ale naopak škodí, protože na farmách se vykrmuje hormony a geneticky modifikovanou kukuřici. Víme, že barviva, sladidla a éčka zkazí každou, i původně zdravou potravinu, a také víme, že kupované kravské maso, mléko a mléčné výrobky jsou škodlivé kvůli nepřirozenému chovu zvířat, navíc krávy jsou také vykrmované hormony, antibiotiky a genetický modifikovanou kukuřici. 

 

Na každého normálního člověka je toho prostě moc... Něco pro svoje zdraví ale můžeme udělat ještě dnes, bez větších drastických zásahu do našeho každodenního života.

 

a0508b71d41d cows_3

9(2) 1268223145_048

 

Co můžeme udělat pro naše zdraví  ještě dnes?

 

  • Vyhodit jedlou sůl a zaměnit ji na sůl mořskou nebo růžovou himalájskou sůl. Jedla sůl je totiž potravinářským výrobkem, s větším složením chlorů než je zdrávo - skládá se z 39% natriu a 61% chloru, také se přidávají jiné směsi a soli a často i další chemické prvky. Obecně je nejlepší kupovat sůl v krystalech a mít na ně domácí mlýnek.

salt Свойства-соли1

 

 

  1. Vyhodit všechny zubní pasty s fluoridem a začít kupovat zubní pasty bez obsahu fluoridu a titanu. Při karies tělu chybí vápník a fluor. Tento fluor ovšem nelze srovnávat s průmyslovým odpadem, který se přidává do zubních past. Přírodní fluor je obsažen v rostlinách – v arnice, kostivalu, kontryhelu, řebříčku, měsíčku, plodu šípku aj. Fluorid sodný je známý jako karcinogen. Ovlivňuje mozkovou a nervovou činnost, oslabuje ledviny. V kruzích vynikajících vědců je již od třicátých let známo, že fluorid sodný poškozuje zcela konkrétní oblast našeho mozku.Velké dávky fluoru vychytávají hořčík z krve, tím mobilizují vápník z kostí, takže je odvápňují a způsobují „řídnutí kostí“. Více si přečtete na stránkách: http://tvoje-zdravi.webnode.cz/zajimave-informace/ne-bezpecny-fluor/

fluoride-hazmat FLUORIDE_BAG-40530_222x180

 

 

 

  • Take se musíme naučit přestat pokládat na noční stolek vedle hlavy zapnuté mobilní telefony a naučit se vypínat WIFI na noc. Neustále podrobení mozku opakovaným technickým impulsům, pocházejícím z těchto přístrojů deformuje a přepisuje naše super jemné elektrické vzruchy a procesy v mozku a tím poškozuje mnohé klíčové instrukce pro správný chod našich buněk a životních procesu v těle (což často vede i k mozkovým nádorům).                                                                                                                                                 Ke slovu: před několika dni Rusko šokovala zprava - ve 40 letech zemřela na mozkový nádor jedna z nejvetšejších sex-bomb, oblíbena herečka a zpěvačka. Tato nemoc během roku a pul z krasné vitální ženy udělala žijící mrtvolu, přesto že žena měla to nejlepší léčeni, které jen mohla dostat. Jakmile jsem tuto zprávu přečetla, vzpomněla jsem si, jak před několika lety v nějakém rozhovorů zpěvačka úsměvně se svěřovala o své velké závislosti na telefonování a sociálních sítích.. Náhoda? Možná... O tomto tématu si dozvíte více ve vydáni časopisu Nová Regena, červen 2015, text Kamil Pokorný, www.elektrosmog-zony.cz

janna_friske_5 zana-friske-64134562

 

 

 

  • Pro svoje zdrávi a zdraví všech ostatních uděláte nejlépe, když přestanete kupovat balenou vodu pořídíte si nejjednodušší konvici na filtrování vody a naučite se pit vodu z kohoutku. Ta je totiž mnohem zdravější jak pro Vás, tak i pro životní prostředí.Proč? Toto krátké video napoví:

 

 

 

 

  • Pořiďte si domu více pokojových květin. Vzhledem k tomu, že někteří lidé tráví více než 90% svého času v interiéru, na kvalitě ovzduší opravdu záleží. Nábytek, čalounění, syntetické stavební materiály a čisticí prostředky v domácnostech a kancelářích mohou vydávat řadu toxických látek, jako je např. formaldehyd.                                                                                                                                                              Znečištění vnitřního ovzduší může být také způsobeno pylem, bakteriemi a plísněmi, i venkovními příčinami znečišťujícími ovzduší, jako jsou výfukové plyny z aut, které si najdou cestu do budovy. Všechno je ještě horší v malých nebo špatně větraných prostorech.Jak už  bylo zmíněno, existuje jednoduchý, cenově dostupný a přitom k přírodě šetrný způsob, jak bojovat proti přítomnosti nepříjemných látek, které můžeme vdechovat. Ano, mohou nám pomoci různé rostliny.                                                                                                         Bylo dokázáno, že přidáním jedné rostliny v květináči do místnosti, se sníží množství nežádoucích částic ve vzduchu (i když kvetoucí rostliny mohou do vzduchu vylučovat své vlastní nežádoucí sloučeniny). Kompletní seznam najděte zde: http://www.vyvazenezdravi.cz/9-neznicitelnych-pokojovych-rostlin-ktere-cisti-vzduch

fikus – kopie dracena_0 – kopie lopatkovec – kopie zelenec

 

 

 

  • Patříte k těm, kdo má kuchyň a koupelnu plnou různých chemických přípravku? Rádi se voníte, používáte antiperspiranty, vonné svíčky a osvěžováče vzduchu? Kdyby Vám odborník na kosmetiku na každém z příkladů ukázal, kolik chemie "díky" tomu Váše tělo musí denně zvládnout, udělalo by se vám z toho špatně. To, že na každý povrch, typ prádla, pokožky a vlasů potřebujeme různé přípravky je velký mýtus. Ve skutečnosti celá Váše rodina muže používat jeden sprchový gel, jeden šampon na vlasy a jednu zubní pastu. 

 

Podívejte se na toto video (v nastavení si vyberte české titulky)

 

 

 

Začněte pomáhat svému tělu a mysli ještě dnes a uvidíte, výsledky nenechají dlouho čekat!

Přejeme Vám a Váši rodině hodně zdraví.

 

 

2 Komentářů

  1. O škodlivosti všeho ksem již delší dobu, díky netu a fb, informovaný, proto ksem se rozhodl strávit zbytek života na venkově, pěstovat si svoji mezávadnou zeleninu, jíst ovoce, které mi poskytuje příroda,nikoliv supermarkety. A také přestávám jíst maso. Mobily, net, na noc vypínám.

  2. Díky za ty články, skvěle mě pobavily. Zejména ty technické impulsy jsou báječné a ta tajemně znějící slova jako karies a natrium…, no je vidět, že článek psal skutečný odborník. V souvislosti s mou nadcházející se dovolenou bych se autorů rád dotázal, co berou a rád bych si s sebou vzal tak kilo toho samého..

Napsat komentář