Citáty Henriho Kissingera, o depopulaci a moci

Henry Kissinger (1923 po dnešní den)

Jeden z členů organizačního výboru skupiny Bilderberg a jeden z lidí, kteří aktivně budují budoucnost jednoho globálního světa. Americký státník, diplomat a expert v mezinárodních vztazích. Poradce pro národní bezpečnost USA letech 1969-1975 a americký ministr 1973-1977. Do roku 1973 působil jako Kissinger poradce zahraniční politiky prezidenta Nixona, pak se stal ministrem zahraničí. V roce 1974 přijal rezignaci Nixona a pokračoval výkon funkce a Geralda Forda.

Henry Kissinger je typický vzorem opravdové vlády - prezidenti přicházejí a odcházejí, ale oficiálně méně významné politické osobnosti (jako Kissinger nebo Hoover) zůstávají v politice po celý život.

Ukázkový globalista a zastánce Nového světového řádu, bojovník za snížení světové populace Henry Kissinger stál v pozadí za vývoje plánu o národní bezpečnosti USA, přijaté v 70. letech.

Plán představuje populaci třetího světa jako potenciální hrozbu do Spojených států. To znamená, že jejich populace má být zkrácena.

Snížení počtu obyvatel Kissinger předurčil 13 africkým zemím. Zemím by měly být nabídnuty úvěry - ale pouze výměnou za jejich účast v programu kontroly porodnosti. Aby proces pro vykonavatele byl zábavnější, plán určoval také organizaci místních válek, nucenou sterilizace obyvatel a používání dodávek potravin jako zbraň.  Nutné říct, že program sterilizace Americe také není cizí, v roce 1907 v USA dle rozhodnutí soudu lidí byly podrobovány nucené sterilizaci. Sponzorem tehdy vystupoval John D. Rockefeller, a později myšlenku převzali nacisti.

Níže uvádím několik jeho nejznámějších citátu:

  • „Staré lidí jsou nepotřebnými hladovými krky“  – Henry Kissinger
  • „Vojáci jsou hloupé a tupá zvířata, které by se měli používat jako pěšáci v zahraniční politice“   – Henry Kissinger
  • „Moc je největší afrodiziakum“   – Henry Kissinger
  • „Depopulace by se měla stát největší prioritou zahraniční politiky, týkající se třetího světa, protože americká ekonomika bude potřebovat více přírodních zdrojů ze zahraničí, zvlášť z méně rozvinutých zemí.“  - Henry Kissinger
  • „Pokud máte pod kontrolou naftu - máte kontrolu nad celými státy, pokud kontrolujete dodávky jídla – ovládáte celé národy."    - Henry Kissinger

Na závěr bych chtěla podotknout, že tento člověk je dnes velmi váženým představitelem světové elity a v roce 1973 obdržel Nobelovou cenu za mír...

Asi tímto oceněním byly Nobelova cena očerněná poprvé.. Pak pokračovali Obama a další...

Zatím žádný komentář.

Napsat komentář