Babišův Agrofert vyrábí geneticky modifikované potraviny

Je veřejně známo, že Koncern Agrofert, vlastnící 200 dceřiných společnost v oblasti chemie, potravinářství, hospodářství, pozemní techniky, lesnictví a obnovitelných zdrojů, hromadně pěstuje řepku, osivo pro kterou dodává  Monsanto - společnost, celosvětově známá jako jeden z největších výrobců, dodavatelů a propagátoru geneticky modifikovaných produktů ve světě. 

MONSANTO jíž delší dobu hubí americké zemědělství a zemědělce po celém světě, nyní s Babišem jako ministrem financí získalo exkluzivní hubitelské možnosti v České republice. Dnes Babiš je ministrem financí a rozděluje státní dotace - proto v Česku to bude čim dál víc diktovat MONSTANTO. A jedy se nám začnou servírovat přímo na našem talíři...

Andrej Babiš vlastní 1/3 českého zemědělství. Je až děsivé, jak neskutečnou moc má tento člověk v rukou. Jak říkal ještě Henry Kissinger, kdo ovládá jídlo, ten ovládá národy.

Agrofert Holding: Takové impérium jako Andrej Babiš nevlastní žádný člověk v České republice. Firma Agrofert Holding, ve které má 45% nebo 100% akcií, byla v roce 2000 s 30 miliardami korun tržeb a 2,5 miliardovým ziskem 8. z největších českých podniků. V Agrofertu je 83 podniků a Andrej Babiš je považován za nejbohatšího Čecha po Koženém a i za nejbohatšího Slováka. 

Babišovy firmy vydělaly v roce 2013 6 miliard korun. Jenom na zemědělských dotacích získaly 3 miliardy korun.

Okolo dalších 3 miliard korun vydělává Agrofert na povinném přimíchávání biopaliv.

Andrej Babiš se narodil v Bratislavě v roce 1954 v prominentní komunistické rodině. Jeho otec byl v 50. letech reprezentantem československých podniků v Etiopii a Francii. Od roku 1982 je aktivním agentem od StB s krycím jménem Bureš, informoval komunistickou Státní bezpečnost (StB) o svých kolezích z podniku Petrimex. Byl členem KSČ. Prominentní Andrej chodil na gymnázium ve Švýcarsku (v časech, kdy neestébáci nemohli cestovat na Západ!) a je absolventem Vysoké školy ekonomické v Bratislavě.

Slovák Andrej přisel do Prahy v roce 1994 téměř bez peněz.

Má české občanství od roku 2000...

Zatím žádný komentář.

Napsat komentář